Hayran Models bir Diecast Metal Model Maket Araba firmasıdır.

HAYRAN MODELS’İN geniş dünyasına hoşgeldiniz. Klasik modellerden spor modellere motorsiklete her türlü maket model. Rüyanızı siz isteyin biz gerçekleştirelim. Artık koleksiyoncuların vazgeçilmez durağı HAYRAN MODELS 1.SINIF KALİTESİ İLE LİSANSLI ürünlerimizi 1 günde kargo ile adresinize GÜVENLİ HIZLI Bir şekilde ulaştırır.

İletişim hattımız: 0507 431 07 86

Samandıra / Sancaktepe / İstanbul

Araba tarih boyunca birçok insanın tutkusu olmuştur. Bilimsel veriler insanların büyük çoğunluğunun birden fazla arabadan hoşlandığını, birden fazla araca sahip olmak istediğini ortaya koymuştur. Hal böyleyken her insan her istediği arabaya sahip olamamaktadır. Bu nedenle ülkemizde de birçok insan araba al-sat yaparak bir ek gelir elde etmeye çalışmakta aynı zamanda hayalini kurduğu birden fazla arabaya da farklı zamanda da olsa sahip olabilmektedir.

Oysa hayranmodels.com ise insanların bu araba tutkusunu evde, işyerinde birlikte yaşatabilecek bir imkanı oldukça cüzi ekonomik imkanlarla insanlara sunmaktadır. Bugün Türkiye’nin tüm illerinin yanısıra Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Hayran Models imzalı ürünleri birçok ülkede bulmak mümkündür.

Koleksiyonerlerin, hediyelik eşya, veya araba maketi arayanların Hayran Models’i tercih etmesindeki en önemli sebep ise hiç şüphesiz ekonomik bütçeye uygun olması, kaliteli ürün satması ve ürün satışının ardından da danışmanlık hizmeti verebilmesinden kaynaklanmaktadır.

Peki HayranModels aslında nedir? Ne satıyor?

hayranhodels.com otomobil, pickup- kamyonet, kamyon, tır, tır kafası(çekici) otobüs, minibüs gibi tüm araba modellerinin maketlerinin satışını yapmaktadır. Bu ürünlerin tamamına yakını metal gövde denilen Diecast üretimidir.

hayranmodels.com bunların yanısıra ahşap modelleri de müşterilerine sunmaktadır. Sağlıklı oyuncak olarak da kabul edilebilecek bu ürünler satış sonrası firmamızın teminatı altındadır. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, ÇaykurRizespor gibi birçok futbol takımının taraftar renkleriyle boyanmış orjinal lisanslı maket arabaları da sayfamızda bulabilirsiniz.
Ayrıca oldukça popüler olan Uzaktan Kumandalı oyuncak araba, uzaktan kumandalı helikopter gibi maketleri de internet sitemizden satın alabilirsiniz.

İndirimli ürünleri takip etmenizi öneririz. Sık sık Kampanyalar düzenlemekteyiz. Bu indirimli ürünler çoğu zaman ÜCRETSİZ KARGO seçeneğini de kapsamaktadır. Hızlı, fazla vakit harcamadan, kolay, rahat alışverişinizi sitemizden yapabilirsiniz.