Amerikan Klasik Motormax 1/24 Chrysler

750,00

MotorMax, 1:24 ölçekli bir model araba koleksiyoncusu için popüler bir seçenektir ve Chrysler gibi Amerikan klasik arabalarını da üretmektedir.

Paylaş
Paylaş

1955 CHRYSLER C300 Motormax Diecast Model Otomobil 1/24 ölçek model araba Amerikan Klasik

1/24 ölçek (21 cm= Her bir parçası gerçek arabanın 21’de 1’i kadardır.)  

ARACIN ÖLÇÜLERİ: UZUNLUK:21, GENİŞLİK 10 VE aYÜKSEKLİK 6 CM.

Kapıları ve kaputu açılabiliyor. Direksiyonu da sağa-sola dönebiliyor.

Aynı zamanda kaportası, boyası, metali sağlamdır, yıllarca kolay kolay paslanmaz kırılmaz. Çünkü Motormax tarafından sağlam malzemeler kullanılarak METAL (diecast) kaporta ile üretilmiştir.

Motormax 1955 CHRYSLER C300’ün Marka ve Modeli Yazan Sergi Tablası Mevcuttur.

MotorMax, 1:24 ölçekli bir model araba koleksiyoncusu için popüler bir seçenektir ve Chrysler gibi Amerikan klasik arabalarını da üretmektedir. Eğer “Motormax 1:24 Model Araba Chrysler Amerikan Klasik” gibi bir model arıyorsanız, çeşitli perakende satış sitelerinde veya hobi mağazalarında araştırma yapabilirsiniz. Bu tür araçları genellikle online satış platformlarında veya özel diecast model mağazalarında bulabilirsiniz.

Bütün ürünlerimiz LİSANSLI ÜRÜNLERDİR.

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPARSANIZ KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ.

Diecast model araçlar, çinko ve alüminyum karışımı malzemeden dökme kalıplama yönetimi ile üretilir. Dolayısı ile Die cast model araçlar, gerçek ölçülerine sadık kalınarak birebir küçülmüş halde ortaya çıkar. Bu yüzden model arabalar genelde koleksiyon / sergilenme amacı ile kullanılır.

 

Model arabalarda ölçek nedir?

 

Diecast Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmüş halidir. Kısaca söyleyecek olursak 1:24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelir.

Model arabalarda dünya genelinde 1:6, 1:10, 1:12, 1:18, 1:24; 1:43; 1:67; 1:84 ölçekleri yaygındır. Ama ölçekler arasında en çok öne çıkanlar ise 1:18 ve 1:24 ‘tür.

Diecast model arabalar 1:18, 1/18, 1.18 veya 1 18 terimleriyle ifade edilmektedir. Fakat bu ifadeler arasında hiçbir fark yoktur. Bunun yanı sıra, hepsi gerçek aracın 18’de biri oranında küçülmüş ya da ölçeklenmiş anlamını taşır.

Tüm ürünlerimizi incelemenizi öneririz

 

For international customers

 

Above all our cars involves automobiles, pickups, camions, trucks, buses, vans, suv models and off road truck models.

But if you have any question about our cars, it is welcomed to contact us. So that we always reply you within a few minutes. Specifically we have always been trying to provide the best service (packing-shipping-communication) and reliable products for every customer.

In conclusion, Please contact us to resolve any issue before leaving review. Meanwhile, thank you for shopping from us.

HAYRAN MODELS * Quality Original * Istanbul * Türkiye

Marka

Chrysler

Ölçek

1:24

Üretici

Motormax

Hoşunuza gidebilir…

Shopping Cart
MotorMax, 1:24 ölçekli bir model araba koleksiyoncusu için popüler bir seçenektir ve Chrysler gibi Amerikan klasik arabalarını da üretmektedir. Eğer "Motormax 1:24 Model Araba Chrysler Amerikan Klasik" gibi bir model arıyorsanız, çeşitli perakende satış sitelerinde veya hobi mağazalarında araştırma yapabilirsiniz. Bu tür araçları genellikle online satış platformlarında veya özel diecast model mağazalarında bulabilirsiniz.Amerikan Klasik Motormax 1/24 Chrysler
750,00
Scroll to Top