Maisto – Range Rover Sport SUV 31135

2.500,00

Maisto – Range Rover Sport SUV (1/18 scale diecast model car, Red) 31135 Maket Araç Koleksiyonluk Model Araba Sıfır, lisanslı orjinal model

Uygunluk: Sadece 1 adet kaldı

Paylaş
Paylaş

Maisto – Range Rover Sport SUV (1/18 scale diecast model car, Red) 31135 Maket Araç Koleksiyonluk Model Araba Sıfır, lisanslı orjinal model

1/18 ölçek (31 cm= Her bir parçası gerçek arabanın 18’de 1’i kadardır.)  

 

ARACIN ÖLÇÜLERİ: UZUNLUK:31, GENİŞLİK 13 VE YÜKSEKLİK 10 CM.

 

Sağ ve sol Kapılar, kaputu açılabiliyor. Direksiyonu da sağa-sola dönebiliyor. Ön tekerlekler, direksiyondan kontrol edilebilmektedir.

Aynı zamanda kaportası, boyası, metali sağlamdır, yıllarca kolay kolay paslanmaz kırılmaz. Çünkü Maisto tarafından sağlam malzemeler kullanılarak METAL (diecast) kaporta ile üretilmiştir.

 

Range Rover Sport SUV’un Marka ve Modeli Yazan Sergi Tablası Mevcuttur.

Bütün ürünlerimiz LİSANSLI ÜRÜNLERDİR.

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPARSANIZ KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ.

 

Diecast model araçlar, çinko ve alüminyum karışımı malzemeden dökme kalıplama yönetimi ile üretilir. Dolayısı ile Die cast model araçlar, gerçek ölçülerine sadık kalınarak birebir küçülmüş halde ortaya çıkar. Bu yüzden model arabalar genelde koleksiyon / sergilenme amacı ile kullanılır.

 

Model arabalarda ölçek nedir?

 

Diecast Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmüş halidir. Kısaca söyleyecek olursak 1:24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelir.

Model arabalarda dünya genelinde 1:6, 1:10, 1:12, 1:18, 1:24; 1:43; 1:67; 1:84 ölçekleri yaygındır. Ama ölçekler arasında en çok öne çıkanlar ise 1:18 ve 1:24 ‘tür.

 

Diecast model arabalar 1:18, 1/18, 1.18 veya 1 18 terimleriyle ifade edilmektedir. Fakat bu ifadeler arasında hiçbir fark yoktur. Bunun yanı sıra, hepsi gerçek aracın 18’de biri oranında küçülmüş ya da ölçeklenmiş anlamını taşır.

 

Tüm ürünlerimizi incelemenizi öneririz

 

For international customers

 

Above all our cars involves automobiles, pickups, camions, trucks, buses, vans, suv models and off road truck models.

 

But if you have any question about our cars, it is welcomed to contact us. So that we always reply you within a few minutes. Specifically we have always been trying to provide the best service (packing-shipping-communication) and reliable products for every customer.

 

In conclusion, Please contact us to resolve any issue before leaving review. Meanwhile, thank you for shopping from us.

 

HAYRAN MODELS * Quality Original * Istanbul * Türkiye

Marka

Land Rover

Ölçek

1:18

Üretici

Maisto

Hoşunuza gidebilir…

Shopping Cart
land rover sport Koleksiyonluk Özel Model Araba Land Range Rover Maketi 118 Maisto hayran models 5Maisto – Range Rover Sport SUV 31135
2.500,00

Uygunluk: Sadece 1 adet kaldı

Scroll to Top