NewRay 1/32 Scale Diecast Model Truck 13003 – Iveco Stralis – Iveco

1.950,00

NewRay 1/32 Scale Diecast Model Truck 13003 – Iveco Stralis – Iveco Diecast Metal Model Tır Maketi Hobi Oyuncak Hediyelik Koleksiyonluk New Ray

Stokta yok

Paylaş
Paylaş

NewRay 1/32 Scale Diecast Model Truck 13003 – Iveco Stralis – Iveco Diecast Metal Model Tır Maketi Hobi Oyuncak Hediyelik Koleksiyonluk New Ray

1/31 ölçek (51 cm= Her bir parçası gerçek arabanın 32’de 1’i kadardır.)  

ARACIN ÖLÇÜLERİ: UZUNLUK:51, GENİŞLİK 10 VE YÜKSEKLİK 13 CM.

Tüm tekerlekleri hareket edebiliyor. Dorsesi takılıp çıkartılabiliyor. Dorsenin arka kapakları da açılabiliyor.

Aynı zamanda kaportası, boyası, metali sağlamdır, yıllarca kolay kolay paslanmaz kırılmaz. Çünkü New Ray tarafından sağlam malzemeler kullanılarak METAL (diecast) kaporta ile üretilmiştir.

Iveco Stralis’in Marka ve Modeli Yazan Sergi Tablası Mevcuttur.

Bütün ürünlerimiz LİSANSLI ÜRÜNLERDİR.

2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞ YAPARSANIZ KARGO ÜCRETİNİ BİZ ÖDÜYORUZ.

Diecast model araçlar, çinko ve alüminyum karışımı malzemeden dökme kalıplama yönetimi ile üretilir. Dolayısı ile Die cast model araçlar, gerçek ölçülerine sadık kalınarak birebir küçülmüş halde ortaya çıkar. Bu yüzden model arabalar genelde koleksiyon / sergilenme amacı ile kullanılır.

Model arabalarda ölçek nedir?

Diecast Model arabalar, orjinal arabanın belirli oranda küçültülmüş halidir. Kısaca söyleyecek olursak 1:24 oranında küçültülmüş bir arabada 1 cm’lik bir parça, arabanın orjinalinde 24 cm’lik bir parçaya denk gelir.

Model arabalarda dünya genelinde 1:6, 1:10, 1:12, 1:18, 1:24; 1:43; 1:67; 1:84 ölçekleri yaygındır. Ama ölçekler arasında en çok öne çıkanlar ise 1:18 ve 1:24 ‘tür.

Diecast model arabalar 1:18, 1/18, 1.18 veya 1 18 terimleriyle ifade edilmektedir. Fakat bu ifadeler arasında hiçbir fark yoktur. Bunun yanı sıra, hepsi gerçek aracın 18’de biri oranında küçülmüş ya da ölçeklenmiş anlamını taşır.

Tüm ürünlerimizi incelemenizi öneririz

For international customers

Above all our cars involves automobiles, pickups, camions, trucks, buses, vans, suv models and off road truck models.

But if you have any question about our cars, it is welcomed to contact us. So that we always reply you within a few minutes. Specifically we have always been trying to provide the best service (packing-shipping-communication) and reliable products for every customer.

In conclusion, Please contact us to resolve any issue before leaving review. Meanwhile, thank you for shopping from us.

HAYRAN MODELS * Quality Original * Istanbul * Türkiye

Üretici

NewRay

Marka

Iveco

Ölçek

1:32

Hoşunuza gidebilir…

Shopping Cart
Scroll to Top